• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Інформація про заклад

Історія нашого закладу

Історія дошкільного навчального закладу (ясел-садка) комбінованого типу №32 "Перлинка" Білоцерківської міської ради Київської області нараховує понад 40 років.
Для історії - це мить. Для людини - це вікова сходинка, а для існування дошкільного закладу - це певний етап трудової діяльності його колективу і час постійного пошуку, творчості, який почався у грудні 1975 року і триває дотепер.
З перших днів заснування дошкільного закладу під назвою "Оленка" керувала Ковінько Людмила Василівна - людина енергійна, віддана своїй справі, грамотний досвідчений фахівець, щира і гостинна господиня своєї установи, яку очолювала майже 30 років. На той час дошкільний заклад був підпорядкований комбінату ШИН і ГТВ. Як один з найкращих садочків міста, неодноразово приймав іноземні делегації та був переможцем багатьох міських та обласних конкурсів. За роки існування садочка випущено 3302 дитини. Чимало з них повернулися сюди вже маючи диплом спеціаліста, приймаючи педагогічну естафету від своїх батьків та вихователів. Три династії педагогів віддали своє серце дітям.

З 1 січня 2005 року дошкільний заклад перейшов у підпорядкування управління освіти і науки Білоцерківської міської ради та очолила його Юрченко Людмила Олександрівна - найкращий організатор, ініціатор багатьох добрих справ. Саме під час її керування з 1 вересня 2009 року в дошкільному закладі була відкрита перша компенсуюча група для дітей з затримкою психічного розвитку та розладами аутистичного спектру, а з 1 вересня 2016 року - друга.

Актуальним питанням сьогодення є надання можливостей для рівної участі дітей з осбливими освітніми потребами в загальній системі здобування освіти, для індивідуального вибору і отримання спеціальних послуг і пристосуваннь для тих, кому це необхідно. Розуміючи дану проблему, в дошкільному закладі з 1 вересня 2016 року створено інклюзивну групу для дітей старшого дошкільного віку, де кваліфіковані спеціалісти допомагають адаптувати освітню програму та навчальне середовище до потреб дітей, які відрізняються своїми можливостями.

Рішенням Білоцерківської міської ради від 21.06.2012 року №647-27- VІ, садочок переіменовано у дошкільний навчальний заклад (ясла-садок)комбінованого типу №32 "Перлинка" Білоцерківської міської ради Київської області.

Рівень освітньої діяльності в дошкільному закладі був і залишається високим.

Інформація про заклад

Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) комбінованого типу № 32 "Перлинка" Білоцерківської міської ради Київської області.
Приміщення типове, розраховане на 320 місця. Матеріальна база задовільна. У дошкільному навчальному закладі 13 групових приміщень, 1 спортивний зал, 1 музичний зал, які оснащені необхідним ігровим, спортивним, дидактичним обладнанням.
В ДНЗ функціонує 2 групи дітей раннього віку, 10 дошкільних груп, з них 2 групи компенсуючого типу для дітей з порушенням опорно-рухового апарату, 2 групи компенсуючого типу для дітей із затримкою психічного розвитку та 2 інклюзивні групи.
Кiлькiсть переглядiв: 233

Коментарi